O100

Lielisks ieguvums komfortabla miega cienītājiem, kas dod priekšroku gulēt uz cietām virsmām.

CENA: 213,-EUR

 

Vidējas cietības matracis uz neatkarīgo atsperu bloka „Pocket” pamata. Matracis ir abpusējs, kas ļauj dažādot tā puses – stingruma ziņā. Viena matrača puse ir mīksta un elastīga, uz dabīga lateksa pamata, otra puse ir cieta, uz kokosa koiras pamata.

Matrača pildījums: latekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas un hipoalerģiskas īpašības. Kokosa koira– augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, lieliski ventilējas, novērš mitruma uzkrāšanos..

 Augstums 22cm

 
 
 1. Porolons
 2. Vatelīns
 3. Kokosa koira 20 mm
 4. Latekss 20 mm
 5. Spanbonds
 6. Pocket
 7. Kokosa koira 20 mm
 8. Latekss 20 mm
 9. Filcs
 10. Porolons

Visa informācija par iespējamajiem materiāiem.

  O101

  Lielisks ieguvums cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs un mēreni aktīvs dzīvesveids. Ideāls pirkums tiem, kas mīl un augsti vērtē komfortu un tajā pašā laikā vēlas uzturēt savu ķermeni tonusā.

  CENA: 208,-EUR

  Vidējas cietības matracis. Pateicoties elastīga lateksa, izturīgas kokosa koiras un neatkarīgo atsperu bloka kombinācijai matrača augšējā daļā šis modelis ir viens no elastīgākiem: tas ļauj tieši atkārtot dabiskos ķermeņa izliekumus, kas nodrošinās Jums maksimāli komfortu un pilnvērtīgu miegu.

  Matrača pildījums: latekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls, caur to intensīvi cirkulē gaiss. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas un hipoalerģiskas īpašības. Kokosa koira– augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, lieliski ventilējas, novērš mitruma uzkrāšanos, ka arī putekļu ērcīšu vairošanos matracī.

   

  Augstums 20cm

  1. Porolons
  2. Vatelīns
  3. Kokosa koira 20 mm
  4. Latekss 20 mm
  5. Spanbonds
  6. Pocket
  7. Kokosa koira 20 mm
  8. Latekss 20 mm
  9. Filcs
  10. Porolons

  Visa informācija par iespējamajiem materiāiem.

   O102

   Lielisks ieguvums komfortabla miega cienītājiem, kas dod priekšroku gulēt uz cietām virsmām. Cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs un mēreni aktīvs dzīvesveids.

   CENA: 215,-EUR

   Elastīgs ciets matracis ar pildījumu no dabīgiem materiāliem, uz neatkarīgo atsperu bloka pamata. Pildījums sastāv no elastīga lateksa apvienotā ar kokosa koiru, kas palielina tā izturību. No vienas matrača puses ir mīkstākais un elastīgākais slānis uz dabīga lateksa un kokosa koiras pamata, no otras puses cietais slānis uz kokosa koiras pamata.

   Matrača pildījums: latekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls, caur to intensīvi cirkulē gaiss. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas un hipoalerģiskas īpašības. Kokosa koira– augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, lieliski ventilējas, novērš mitruma uzkrāšanos, ka arī putekļu ērcīšu vairošanos matracī. Spanbonda audumam piemīt pretmikrobu darbība (novērš pelējuma veidošanos).

   Augstums 21cm

   1. Porolons
   2. Vatelīns
   3. Kokosa koira 40 мм
   4. Spanbonds
   5. Pocket
   6. Spanbonds
   7. Kokosa koira 20 мм
   8. Latekss 20 мм
   9. Porolons