Mēs esam mēbeļu ražotāji, kam šajā dzīve ir viena vienīga misija – radīt skaistas un interesantas mēbeles, kas atbilstu un pārsniegtu mūsu klientu dizaina un funkcionalitātes prasības. Mēs radām mēbeles Jums, tādēļ mums ir svarīgi, lai produkts, ko iegādājaties, būtu tāds, kādu vēlaties. Mūsu mēbelēm ir konfigurējamas detaļas, ļoti plašs krāsu un materiālu klāsts, kā arī ir pieejami dažādi modeļu izmēri.

Piedāvājam Jums korpusa, koka, mīkstās mēbeles un matračus, kas padarīs Jūsu māju skaistu un ērtu, bet atmosfēru  – harmonisku!

Mēbeles, kas kļūs par neatņemamu interjera daļu, palīdzēs ienest Jūsu mājoklī harmoniju un radīs mājīgumu. Ir pierādīts, ka apkārtējā vide ietekmē to, kā mēs uztveram dzīvi un pasauli mums apkārt. Tieši tāpēc, izvēloties mēbeles, mums jāatceras, ka tā mēs izvēlamies ne tikai mēbeles, bet arī to kāda būs mūsu ikdiena, mūsu darba dienas un svētki. Gribat, lai pie Jums vienmēr valdītu mājīgums un izsmalcināts stils, bet gaisā virmotu tikai pašas gaišākās domas un idejas? Mēs ticam, ka klientam ir jādāvā iespēja radīt pašam savu dizainu. Piedāvājam izveidot ko ļoti personīgu un neatkārtojamu savām mājām.

SIA “AMISA” Izgatavo augstas kvalitātes korpusa un koka mēbeles, izmantojot ražošanā labākos materiālus, saskaņā ar mūsdienu tehnoloģijām. Pasūtot pie mums mēbeles savai mājai, piemēram, skapi ar atbīdāmajām durvīm (skapi-kupeju), mēbeles bērniem,dīvānus,stūra dīvānus,gultas,krēslus,kumodes,sekcijas,datorgaldus, mēbeles virtuvēm, priekštelpām, viesistabām, guļamistabām, kā arī iebūvētās mēbeles, piemēram, iebūvētos skapjus, Jūs iegūstat iespēju izvairīties no interjera vienveidības un modelēt korpusa mēbeles, saskaņā ar savu gaumi un vēlmēm. Jūsu ieceres kļūs par realitāti arī ierobežotā telpas platībā. Mūsu speciālisti palīdzēs virtuves dizainā, nestandarta korpusa mēbeļu vai ērto modulāro mēbeļu projektā.

Papildus piedāvājam mēbeles un matračus no vadošākajiem un labākajiem ražotājiem Latvijā, Kiprā, Polijā, kas ir pierādījuši sevi mēbeļu tirgū, kā augstvērtīgi kvalitatīvu mēbeļu un matraču ražotāji.

Pēc pasūtījuma izgatavojamo mēbeļu stila daudzveidība, krāsu kombinācijas, tehnisko risinājumu izvēle, cenas un kvalitātes optimāls apvienojums – ar šo visu esam gatavi Jums palīdzēt tāpēc Esiet laipni aicināti iegriezties mūsu mēbeļu salonos “Oāze” Balvos, Brīvības 77 un Alūksnē, Pils 70!